AKTIVITY


Letní dovolená v Krkonoších

Je mnoho důvodů, proč se k nám vydat na letní dovolenou. Ať už jste nadšený cyklista nebo turista, v Peci pod Sněžkou si jistě přijdete na své. Mezi významené turistické cíle patří: Sněžka, Obří důl, Černá hora, Luční bouda, Výrovka, Liščí hora, Malý a Velký Staw, Velká Úpa, Malá Úpa - Pomezní boudy a mnoho dalších.

Pokud si myslíte, že je výšlap na naši nejvyšší horu - Sněžku nad Vaše síly, nezoufejte. Nová lanovka Vás pohodlně odveze až nahoru a Vy si tak můžete vychutnat neopakovatelného výhledu do krajiny Krkonoš.

 


 
Zimní dovolená v Krkonoších

Krkonoše jsou rájem pro všechny lyžaře a běžkaře. Areál  Ski Resort  je největším a nejoblíbenějším střediskem zimních sportů u nás. Ročně  sem zavítají tisíce fanoušků lyžování a snowboardingu, aby strávili několik dní na zdejších sjezdovkách. 

Areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (známý také jako Ski Pec pod Sněžkou) je druhým největší areálem střediska Ski Resort a od naší chaty je vzdálen pouhý 1 kilometr. Lyžařům a snowboardistům nabízí 12,5 km sjezdovek vhodných pro rekreační i profesionální využití. Ski bus do areálu jezdí pravidelně oběma směry a jeho zastávka je jen  500 m od chaty. Novinkou pro nadcházející sezónu je moderní čtyřsedačková lanovka.

Rodiny s menšími dětmi mohou vyzkoušet lyžování v menším areálu Velká Úpa na sjezdovce o délce 2,5 km. 

lyžařský areál skipec